Повідомлення

Опубликовано в Новости

ТОВ «Коріс» АМ» розпочинає процес консультування із зацікавленими сторонами в рамках виконання вимог стандарту контрольованої деревини FSC-STD-40-005 V3-1 на території постачання, яка охоплює Черкаську, Сумську, Вінницьку, Київську, Одеську, Кіровоградську, Житомирську, Чернігівську, Івано-Франківську, Львівську, Полтавську, Харківську, Хмельницьку, адміністративні області. Очікуємо повідомлень зацікавлених сторін разом з об’єктивними доказами про:

 - наявність (відсутність) на цих територіях порушень у дотриманні прав працівників не сертифікованих лісогосподарських підприємств у сфері праці;

 - дотримання законних прав громад не сертифікованими лісогосподарськими підприємствами (обмеження доступу громадян до лісових ділянок, права рекреаційного використання лісів, збору недеревної лісової продукції, надання в користування без погодження із місцевою громадою лісових, зокрема мисливських угідь);

- загрози від господарської діяльності не сертифікованих лісогосподарських підприємств для особливих для збереження цінностей в лісах (Карпатських гірських хвойних лісів, важливих для птахів територій (IBAs) та Рамсарських територій).

Зі стандартом контрольованої деревини FSC-STD-40-005 V3-1 (англійською мовою) можна ознайомитися за адресою  https://ic.fsc.org/en/document-center/id/170; з переліком сертифікованих лісогосподарських підприємств в Україні – за адресою  https://info.fsc.org.

З Вашої згоди надана інформація ТОВ «Коріс» АМ» може бути оприлюдненою (без ідентифікації джерела).

Повідомлення зі згодою на оприлюднення до 8 вересня 2017 року включно можна надсилати: листом за адресою Чіковані 26, смт.Стеблів, Корсунь-Шевченківського району Черкаської обл.,19451; електронним повідомленням на адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. або зателефонувавши за номером  097 290 50 43.

Контактна особа Робоча Людмила.